Byrå karl-johan

197336

BYRÅ, 1800-tal, karl-johan, 4-lådig, fanerad i björk, invändig lådinredning, dekor av kolonner i svärtat trä, 89, 102x53 cm, nyckel medföljer

Nyckelskyltar saknas

Rum 3

Byrå karl-johan

Budhistorik (11 bud)
860402
3 400
860401
3 200
860400
860399
2 800
860398
2 600

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.