Cassone 1700-tal

197330

CASSONE, 1700-tal, Italien, valnöt, låsbart lock, originallås, skuren dekor av bl a grotesker, höjd ca 54, 122x51 cm, originalnyckel medföljer

Skador/orangrepp, slitage

Rum 14

Cassone 1700-tal

Budhistorik (7 bud)
860144
4 400
855271
4 200
855271
860140
3 800
855271
3 600

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.