Trädgårdsurna

197328

TRÄDGÅRDSURNA, 1800-talets slut, nyrenässans, zinklegering, höjd ca 37, diamter ca 60 cm

Slitage/fällningar

Diverse

Rum 13

Trädgårdsurna

Budhistorik (17 bud)
860382
2 800
860384
2 800
860382
2 600
860375
2 400
860379

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.