Oidentifierad konstnär

197327

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, byst, gips, mansfigur med togaknut, höjd ca 50 cm

Nagg

Konst, Skulptur

Rum 13

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (11 bud)
855697
859645
750
855697
700
859644
650
855697
600

Slutpris SEK:
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.