Skåp Louis XV-stil

197326

VITRINSKÅP, Louis XV-stil, 1900-tal, skiva i marmor, fanerat i bl a mahogny, bakomliggande inredning i form av tre textilklädda hyllplan, dekorbeslag i metall, höjd 147, 71x41 cm
Nyckel finns

Ändringar/tillägg
Nycklar finns att uthämta i utlämningsdisken

Rum 13

Skåp Louis XV-stil

Budhistorik (18 bud)
860427
1 600
860338
860387
1 400
860338
859982

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.