Oidentifierad konstnär skulptur

197325

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, skulptur, Kvinna ur hav, gips, höjd ca 45 cm

Kantnagg och dekornagg

Konst, Skulptur

Rum 4

Budhistorik (9 bud)
860720
700
860562
650
856592
600
860561
550
856592
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 75 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.