Bord Törneman emalj

197320

SOFFBORD, med emaljskiva, Algot Törneman, Seffle möbelfabrik AB, signerad och numrerad P Törneman 5/200 966, brännmärkt undertill, höjd 53, 90x90 cm
Bord Törneman

Rum 9

Bord Törneman emalj

Budhistorik (4 bud)

860252
950
860247
859597
856333

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.