Spegellampett

197319

SPEGELLAMPETT, 1900-tal, senempirestil, 2 ljusarmar, träskuren delvis förgylld och polerat guld och slagmetall, ca 67x58 cm

Slitage

Belysning, Speglar

Rum 14

Spegellampett
Budhistorik (26 bud)
861408
3 200
861407
861405
2 800
861404
2 600
861402
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.