Byrå rokokostil

197313

BYRÅ, rokokostil, 1900-tal, konturerad skiva i marmor, beslag i mässing, intarsiadekor, höjd 77, 75x40 cm
Nycklar finns

Nagg

Ändringar/tillägg
Nycklar finns att uthämta i utlämningsdisken

Rum 4

Byrå rokokostil

Budhistorik (11 bud)
859264
1 400
859861
1 300
859264
859154
858840

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 150 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.