Sigrid Roos Wallert oljemålning

197311

WALLERT, Sigrid (1890-1972): "Marknad i Poggi Fidoni Abruzzerna 1951", Landskap, signerad och daterad Sigrid Roos af Hj-Wallert Ibiza 1953-54, sigillmärkt a tergo, olja på pannå, 46x56 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Budhistorik (1 bud)

856829
2013-08-02 12:42:06

2013-08-07 kl 17:00
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.