Asrtid Wahlstedt

197310

WAHLSTEDT, Astrid (1877-1946): Skärgårdsmotiv, signerad, olja på duk, 29x58 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Asrtid Wahlstedt

Budhistorik (7 bud)
859005
650
858482
600
858482
550
858147
500
858147
450

Slutpris SEK:
650
66 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.