Bockbord

197307

BOCKBORD, troligen 1800-tal, furu, enl uppgift Norge, höjd 75, 241x82 cm

Skador, fläckar

Rum 8

Bockbord

Budhistorik (39 bud)
860514
15 000
860518
14 500
860514
14 000
860512
13 500
860506
13 000

Slutpris SEK:
15 000
1 511 EUR, 1 716 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.