Kolonn gustaviansk stil

197294

KOLONN, 1800-tal, gustaviansk stil, kanelerad dekor, vitmålad och bronserad, höjd 105 cm

Ytslitage

Möbler, Diverse

Rum 13

Kolonn gustaviansk stil

Budhistorik (10 bud)
860277
1 800
860274
1 700
860269
1 600
860179
859941
550

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.