Ritbord med underrede i gjutjärn

197293

RITBORD, 1800-talets andra hälft, fot av gjutjärn, ställbar, höj och sänkbar, lös skiva av trä, min-maxhöjd 90-126 cm

Skiva lös och med skador

Rum 3

Budhistorik (15 bud)
860230
858849
858849
900
860003
850
858849

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.