Karmstol empire

197287

KARMSTOL, 1800-tal, empire, Ryssland/Baltikum, mahognyfaner

Skador och lahningar, visst famerbortfall

Rum 2

Karmstol empire

Budhistorik (22 bud)
860366
1 700
860365
1 600
860364
860363
1 400
860360
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.