Teskrin 1800-tal

197279

TESKRIN, 1800-talets senare del, intarsia dekor med pärlemor, nyckelbussning i ben, insida klädd i bly samt med innerlock i bly, häjd 17 cm

Nycklar saknas

Diverse

Monter 23

Teskrin 1800-tal

Budhistorik (10 bud)
860564
850
856646
856022
750
855595
700
856021
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.