Stengodskeramik Gunnar Nylund

197270

KANNA, SKULPTUR, MINIATYRSKÅL, glaserat stengods, Gunnar Nylund, Rörstrand, höjd 5-31 cm

Duvan med lagning, miniatyrskål med nagg, kannan andra sortering

Keramik/Porslin

Monter 23

Stengodskeramik Gunnar Nylund

Budhistorik (1 bud)

859797
2013-08-07 08:22:54

2013-08-07 kl 21:30
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.