Stolar senbarock

197264

STOLAR, senbarock, svart och ådringsmålade

Slitage, ytskador

Rum 2

Stolar senbarock

Budhistorik (4 bud)

859998
857734
857733
600
855320

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.