Berndt Wennström litografi

197263

WENNSTRÖM, Berndt (född 1945): Karl XIV Johan vid Slussen, signerad och numrerad B Wennström 62/295, litografi, 21,5x28,5 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Rum 1

Berndt Wennström litografi
Budhistorik (4 bud)

860008
450
859629
858362
855451

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.