Bengt Landin litografi

197260

LANDIN, Bengt (född 1933): Stilleben med paprika och gräshoppa, signerad och numrerad Bengt Landin 183/250, färglitografi, 25x32 cm

Rum 3

Bengt Landin litografi
Budhistorik (6 bud)
860614
550
860612
500
860598
450
860594
860014

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.