Spegel med konsolbord sekelskifte 1900

197259

SPEGEL med KONSOLBORD, sekelskifte 1900, rokokostil, förgylld, skiva av marmor, mått spegel ca 160x58, höjd bord inklusive skiva ca 58 cm

Skador, lösa delar medföljer,

Speglar

Rum 5

Budhistorik (14 bud)
860327
2 600
860295
2 400
860326
860295
860236
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.