Snedklaffsbyrå med klocka

197256

SNEDKLAFFSBYRÅ MED KLOCKSTAPEL, 1800-tal, imitationsmåleri, höjd ca 220 cm

Omfattande skador, klockverk saknas, nyckel saknas, glas till urtavla sprucket

Rum 1

Snedklaffsbyrå med klocka

Budhistorik (23 bud)
860539
5 200
860538
5 000
860537
4 800
860536
4 600
860534
4 400

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.