Madonna

197253

FIGURIN, gips, delvis förgylld, föreställande Madonnan med barnet, höjd ca 60 cm

Nagg/färgbortfall

Konst, Skulptur, Diverse

Rum 4

Madonna

Budhistorik (6 bud)
859607
600
858334
550
857418
500
855270
450
856983
450

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.