Ymninghetshorn 1800-tal

197252

YMNIGHETSHORN, s ka cornucopia, nysilver, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, krönt av stopsvingade tomte, höjd 46 cm

Med gåvogravyr, hornet med sprickor/bortfall

Diverse

Rum 13

Ymninghetshorn 1800-tal

Budhistorik (15 bud)
860243
950
858966
900
858397
850
856275
856063
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.