Sven Erixson färglitografi

197251

ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): skidåkare, stämpelsignerad Sven Erixon, färglitografi, 40x29 cm

Rum 1

Sven Erixson färglitografi
Budhistorik (5 bud)
859634
500
859647
450
859634
858487
857437

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.