Skrivbord Louis XV-stil

197250

SKRIVBORD, 1900-tal, Louis XV-stil, lådor i sargen, fanerad med mahogny och jakaranda, bronserade metallbeslag, höjd 84, 166x88 cm, nyckel saknas

Mindre fanerskador

Rum 14

Skrivbord Louis XV-stil

Budhistorik (9 bud)
860259
860245
3 800
859994
3 600
859993
3 400
859978
2 800

Slutpris SEK:
382 EUR, 429 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.