Tallrik i fajans 1700-tal

197245

TALLRIK, 1700-tal, fajans, Marieberg eller Rörstrand, diameter 23 cm

Enstaka smärre kantslitage

Keramik/Porslin

Monter 6

Tallrik i fajans 1700-tal

Budhistorik (15 bud)
859575
1 300
859198
859198
850
857628
855632
750

Slutpris SEK:
1 300
134 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.