Sybord 1800-tal

197244

SYBORD 1800-tal, sannolikt England, svartlackerat, förgylld kinesiserande dekor med landskapsmotiv, insatser med skurna bendetaljer, höjd 71, 63x42 cm

Skador, lagningar, nyckel saknas

Rum 14

Sybord 1800-tal

Budhistorik (11 bud)
859122
3 400
860053
3 200
859122
857647
1 700
857324
1 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.