Altarstakar

197242

ALTARSTAKAR, 1 par, nysilver, barockstil, tredelad fot, höjd ca 53 cm

Försilvring med slitage, skador, saknar fötter, en saknar ljustapp

Belysning, Ljusstakar

Rum 14

Altarstakar

Budhistorik (14 bud)
859565
854898
859564
854898
850
859563

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.