Damskrivbord intarsia

197241

DAMSKRIVBORD, 1800-tal, Mellaneuropa, almfaner, skiva med dekor i intarsia och tusch, med landsbygsmotiv, höjd 81, 74x55 cm

Renoverat, kompletterat

Rum 8

Damskrivbord intarsia

Budhistorik (7 bud)
860407
857624
2 800
857624
2 400
860405
857624

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.