Hattask läder

197240

HATTASK, läder, omkring 1900, låsbar, monogrammärkt G.L., höjd 37 cm
3 hattar medföljer varav en märkt Militär Ekiperings AB Stockholm

Fläckar, slitage/skador, nyckel saknas

Fashion, Diverse

Rum 4

Hattask läder

Budhistorik (19 bud)
858821
857990
858820
857990
858359
950

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.