Bankett

197237

BANKETT, barockstil, 1800-tal, träskuren dekor, höjd 57 cm

Skador, lagningar

Rum 15

Bankett

Budhistorik (16 bud)
860128
860050
950
859919
900
858438
850
858435

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.