Byrå

197233

BYRÅ, 1930-40-tal, björk- och rotfaner, höjd 73, 82x46 cm

Skador, nyckel saknas

Rum 14

Byrå

Budhistorik (13 bud)
860576
850
860557
860573
750
860557
700
860571
650

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.