Banketter

197231

BANKETTER, 1 par, 1800-talets slut, bonat lövträ, träskuren dekor, med motiv av fabeldjur, höjd 65 cm

Skador, lagninar

Banketter

Budhistorik (15 bud)
859578
1 400
859581
1 300
859578
859580
859578

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.