Konsolbord rokokostil

197229

KONSOLBORD, rokokostil, 1800-tal, träskuren dekor, förgyllt, med stenskiva, höjd 78, 77x35 cm

Senare stenskiva, lagningar, färgbortfall

Konsolbord rokokostil

Budhistorik (8 bud)
859238
2 600
859161
1 700
859153
1 600
858602
858469

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.