Väggappliquer

197228

APPLIQUER, 1 par, 1900-tal, försilvrad gulmetall, 2 ljusarmar vardera, höjd

Slitage

Belysning, Ljusstakar

Monter 7

Väggappliquer

Budhistorik (1 bud)

859558
2013-08-06 22:10:08

2013-08-06 kl 22:15
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.