Sängskåp

197227

SÄNGSKÅP, 1800-tal, imitationsmåleri, höjd 104, 46x79 cm

Färgbortfall, skador, två nyckelskyltar saknas

Sängskåp

Budhistorik (22 bud)
856250
1 600
856286
1 600
856250
856285
1 400
856250
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.