Gunghäst

197222

GUNGHÄST, 1900-talets första hälft, bemålad, sadel klädd i läder, med stigbyglar, man och svans i tagel, höjd ca 100 cm

Skadad man, färgbortfall, lagningar, kompletterad

Leksaker

Rum 13

Gunghäst

Budhistorik (5 bud)
859530
2 400
855293
855293
1 400
858957
1 300
855293

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.