Bernt Wennström oljemålning

197219

WENNSTRÖM, Bernt (född 1945): "Topsvipor", monogramsignerad och daterad 80, olja på duk, 27x35 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Bernt Wennström oljemålning

Budhistorik (7 bud)
856971
2 800
856939
2 600
856939
1 700
855596
1 600
855596

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.