Mona Huss Wallin litografi

197217

HUSS WALLIN, Mona (född 1944): Trädgårdsidyll, signerad, daterad och numrerad M Huss W -78, 201/450, färglitografi, 45x54 cm

Rum 3

Mona Huss Wallin litografi
Budhistorik (6 bud)
859531
550
859441
500
858775
450
858340
858261

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.