Matskedar sockertång silver

197215

MATSKEDAR, 8 st., SOCKERTÅNG, udda te- och kaffeskedar, silver, olika modeller och tillverkare, mestadels 1800-tal, vikt ca 565 g

Slitage, delvis med gravyr

Silver

Monter 6

Matskedar sockertång silver

Budhistorik (1 bud)

858403
2013-08-05 06:43:52
1 600

2013-08-06 kl 21:42
Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.