Chiffonjé

197205

CHIFFONJÉ, 1800-tal, björk, nyckelbussningar i ben, bakomliggande inredning i form av bl a lådor, höjd 129, 119x45 cm
Nycklar finns

Skador, ett lås saknas i bakomliggande skåp, lös del till nyckelbussning medföljer

Rum 2

Chiffonjé

Budhistorik (4 bud)

859390
1 300
858964
850
858963
856946

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.