Curt Thorsjö

197204

THORSJÖ, Curt (född 1922): " Stående flicka", brons, signerad och numrerad 3/6, höjd ca 107 cm

Konst, Skulptur

Rum 9

Curt Thorsjö

Budhistorik (13 bud)
859288
8 000
859287
7 800
859286
7 600
859285
7 400
859284
7 200

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.