Bord Italien

197203

BORD, Italien, rund skiva i pietra dura, motiv av fåglar, tre delad pelarfot, diameter 104, höjd 79 cm

Smärre lagningar och repor

Rum 5

Bord Italien

Budhistorik (10 bud)
859461
22 000
856659
21 000
857951
21 000
856659
20 000
856658
18 000

Slutpris SEK:
22 000
2 099 EUR, 2 361 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.