Alf Sundström oljemålning

197180

SUNDSTRÖM, Alf (1888-1961): Kyrkointeriör, signerad och daterad 28, olja på pannå, 85x64 cm

Konst

Rum 3

Alf Sundström oljemålning

Budhistorik (7 bud)
858972
1 300
858970
858969
858811
858810
700

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.