Alf Sundström oljemålning

197179

SUNDSTRÖM, Alf (1888-1961): Gatuidyll, signerad och daterad Alf Sundström 23, olja på duk, a tergo med påskrift Gamla Gefle ca 56x65 cm

Konst

Rum 3

Alf Sundström oljemålning

Budhistorik (6 bud)
859024
858981
858978
700
858977
858643

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.