Stig Sasen blandteknik

197176

SASEN, Stig (samtida): "Kindstugatan, " signerad och daterad Stig Sasen 1954, akvarell och tusch, 42x29 cm

Rum 3

Stig Sasen blandteknik

Budhistorik (1 bud)

858409
2013-08-05 07:11:36

2013-08-06 kl 20:03
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.