Karl-Erik Forsberg färglitografi

197175

FORSBERG, Karl-Erik (1914-1995): "Pax," signerad och daterad Karl-Erik Forsberg 1986, numrerad 8/200, färglitografi, bildyta 17x36 cm

Rum 3

Budhistorik (7 bud)
858710
550
858611
500
858366
450
858609
450
858366

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.