Richard Krantz oljemålning

197174

KRANTZ, Richard, Place de Tertre Montmartre", signerad Richard, olja på duk, 71x51 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Richard Krantz oljemålning

Budhistorik (2 bud)

857957
857776

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.