Jens Eltorp och Anneli Jonsson vaser

197167

VASER, 3 st, glas, signerade och daterade Jens Eltorp och Anneli Jonsson -94, Hetalåga, höjd 21-24 cm

Glas, Konstglas

Monter 7

Budhistorik (5 bud)
859331
450
856838
858396
856838
854882

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.